
Новий рік трафарет Олені декоративний 13 на 13 см сірий
145 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10855/14
+380 (93) 394-42-27
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трафарет новорічний Олені.
Матеріал: пластик.
Колір: сірий.
Розмір: 13*13 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Довжина | 13 мм |
| Тип | трафарет |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 13 мм |
| Ширина | 13 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 145 ₴

