
Силіконовий молд "Ангелок та рамка" - розмір всієї форми 15*17см
1 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: 40963
+380 (93) 394-42-27
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Молд "Янголятко і рамка".
Колір: сірий.
Розмір: 15*17см.
Матеріал: силікон.
Всі наші молди Ви можете подивитися тут:
Силіконові молди призначені для роботи з мастикою, шоколадом, марципаном, карамеллю та іншими харчовими продуктами.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 165 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Силікон |
| Стан | Новий |
| Тип | Молд кондитерський |
| Товщина | 28 мм |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 147 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 150 ₴







