Сніжинки на вікна.
Розмір: 30*20см.
Матеріал: силікон.
Колір: блакитний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Довжина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 30 мм |
| Додаткові елементи декору | Блискучий глітер |
| Кількість | 1 шт |
| Матеріал | Силікон |
| Тип | Декор на стіну |
| Ширина | 20 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 265 ₴



