
Об`ємна зірка із паперу на ялинку 20 см білий
135 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: 26900
+380 (93) 394-42-27
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зірка п`ятикутна.
Матеріал: картон.
Колір: білий.
Розмір: 20см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Папір |
| Тип | Гірлянда |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 10 г |
| Висота | 20 см |
| Діаметр | 20 см |
| Кількість | 1 шт |
| Толщина изделия | 1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 135 ₴



