Таймер для кухні, це відмінний пристрій при приготуванні їжі, а саме відлік часу до закінчення приготування.
Максимальний час зворотнього відліку 55 хвилин 00 секунд
Таймер з магнітом на задній частині виробу для зручного роміщення.
Діаметр таймера 6 см.
Колір : хром, білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 60 мм |
| Діаметр | 60 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Максимальна тривалість часу | 55 хв |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип таймера | Механічний |
| Колір | Білий |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 690 ₴







