
Коврик для котів та собак, супервбираючий мочу, низ не пропускає мочу, розмір 50*35, сірий, нейлон
550 ₴
- Готово до відправки
- Код: V0539
+380 (93) 394-42-27
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коврик для котів та собак з мякою підкладкою, розмір 50*35, сірий, нейлон
Коврик має супервбираючу функцію, який може швидко вбирати мочу, а водонепроникаюче дно може запобігти витіку мочі
Коврик для собак та котів чотирьохшаровий, перший шар дихаючої сітки, другий шар миючого хлопку, третій шар водонепроникний, четверий шар нековзаючої тканини.
Коврик для тварин можна мити, прати руками або в пральній машинці, після цього його можна знову використовувати
Колір: сірий.
Розмір: 50*35 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Водовідштовхувальні властивості | Так |
| Висота | 5 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Нековзна основа | Так |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різновид тварин | Кішки, Собаки |
| Матеріал виготовлення | Текстиль |
| Розмір | S |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні |
| Тип | Килимок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴










