Коврик для ванної кімнати, Плями крові. Буде чудова прикраса на хеллоуін
Колір: білий.
Розмір: 40*60 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Водовідштовхувальні властивості | Ні |
| Висота | 5 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Нековзна основа | Так |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Люди, діти |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 690 ₴





