
Подарунковий набір для чоловіків наручний годинник з 4 браслетами та кулоном діам 3 см довж 25 см шир рем 12 мм без коробки чорний
1 700 ₴
- В наявності
- Код: V0702
+380 (93) 394-42-27
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подарунковий чоловічий набір (Без подарункової коробки)
В набір входить: наручний годинник з 4 модними різними браслетами на руку та кулоном (без подарункової упаковки).
Характеристика годинника:
Колір:чорний .
Механизм: кварцеві.
Діаметр циферблата: 3см.
Ремішок: нейлон.
Довжина ремішка: 25см.
Ширина ремішка: 1,2см.
Чоловічий наручний годинник ремішок з нейлону.
Годинник дуже красиво виглядає на руці та буде чудовим доповненням до Вашого вбарння. Стильні годинники в розповсюджених різних кольорах ремішки, підходять під різний стиль одягу, що є дуже важлимим при купівлі годинників.
Корпус наручних годинників виготовлений з якісного сплаву. Механізм годинника-кварцевий. Скло мінеральне, стійке до царапин. Ремішок з якісного нейлону, який регулюєтся по довжині.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Браслет/Ремінець | Полімерний |
| Висота | 5 см |
| Діаметр | 30 см |
| Довжина: | 30 мм |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Загальна довжина | 250 мм |
| Стан | Нове |
| Стекло | Мінеральна |
| Тип | Класичний годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Товщина | 2 мм |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Колір браслета/ремішка | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблата | Чорний |
| Ланцюжок | Немає |
| Циферблат | Аналоговий (Стривковий) |
| Ширина | 12 см |
| Ширина ремінця | 12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 700 ₴






