
Подарунковий набір для жінок 1 наручний годинник з 4 стильними браслетами Кіт на руку без подарункової коробки золотий
1 745 ₴
- Готово до відправки
- Код: V0757
+380 (93) 394-42-27
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подарунковий жіночий набір (Без подарункової коробки)
В набірд для дівчини входить: 1 наручний годинник з 4 красивими браслетами на руку (без подарункової упаковки).
Характеристика годинника:
Колір ремінця: бежевий .
Механизм: кварцеві.
Діаметр циферблата: 4см.
Ремішок: штучна шкіра.
Довжина ремішка: 24см.
Ширина ремішка: 1,4см.
Жіночий наручний годинник ремішок з штучної шкіри.
Годинник дуже красиво виглядає на руці, а браслети, будуть чудовим доповненням до Вашого вбарння. Стильні годинники в розповсюджених різних кольорах ремішки, підходять під різний стиль одягу, що є дуже важлимим при купівлі годинників.
Корпус наручних годинників виготовлений з якісного сплаву. Механізм годинника-кварцевий. Скло мінеральне, стійке до царапин. Ремішок з якісної штучної шкіри, який регулюєтся по довжині.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Скло |
| Стать | Жіноча |
| Користувальницькі характеристики | |
| Браслет/Ремінець | Штучна шкіра |
| Висота | 8 см |
| Діаметр | 4 см |
| Довжина: | 24 мм |
| Індикація | Римські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Загальна довжина | 240 мм |
| Стан | Нове |
| Стекло | Мінеральна |
| Тип | Класичний годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Товщина | 2 мм |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Колір браслета/ремішка | Бежевий |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблата | Золотистий |
| Ланцюжок | Да |
| Циферблат | Аналоговий (Стривковий) |
| Ширина | 14 см |
| Ширина ремінця | 14 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 745 ₴







