
Подарунковий набір для жінок Метелик наручний годинник з браслетом без подарункової коробки білий
1 550 ₴
- Готово до відправки
- Код: V0763
+380 (93) 394-42-27
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подарунковий жіночий набір Метелик Білий без подарункової коробки
В набір для дівчини входить: наручний годинник та браслет на руку.
Характеристика годинника:
Колір ремінця: білий .
Механизм: кварцеві.
Діаметр циферблата: 4,2 см.
Ремішок: штучна шкіра.
Довжина ремішка: 22,5см.
Ширина ремішка: 2,2 см.
Жіночий наручний годинник ремішок з штучної шкіри.
Годинник дуже красиво виглядає на руці, а браслет будуть чудовим доповненням до Вашого вбарння. Стильні годинники в розповсюджених різних кольорах ремішки, підходять під різний стиль одягу, що є дуже важлимим при купівлі годинників.
Корпус наручних годинників виготовлений з якісного сплаву. Механізм годинника-кварцевий. Скло мінеральне, стійке до царапин. Ремішок з якісної штучної шкіри, який регулюєтся по довжині.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Скло |
| Стать | Жіноча |
| Користувальницькі характеристики | |
| Браслет/Ремінець | Штучна шкіра |
| Висота | 7 см |
| Діаметр | 42 см |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Загальна довжина | 225 мм |
| Стан | Нове |
| Стекло | Мінеральна |
| Тип | Класичний годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Товщина | 7 мм |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Колір браслета/ремішка | Білий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблата | Білий |
| Ланцюжок | Да |
| Циферблат | Аналоговий (Стривковий) |
| Ширина | 20 см |
| Ширина ремінця | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 550 ₴





