
Подарунковий набір для чоловіків 1 наручний годинник та 2 стильними модними браслетами без подарункової коробки чорний
1 740 ₴
- Готово до відправки
- Код: V0784
+380 (93) 394-42-27
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подарунковий чоловічий набір (Без подарункової коробки)
В набір входить: 1 наручний годинник та 2 модних браслета на руку (без подарункової упаковки).
Характеристика годинника:
Колір:чорний .
Механизм: кварцеві.
Діаметр циферблата: 4,3 см.
Ремішок: штучна шкіра.
Довжина ремішка: 25,7 см.
Ширина ремішка: 2 см.
Чоловічий наручний годинник ремішок зі штучної шкіри.
Годинник дуже красиво виглядає на руці та буде чудовим доповненням до Вашого вбарння. Стильні годинники в розповсюджених різних кольорах ремішки, підходять під різний стиль одягу, що є дуже важлимим при купівлі годинників.
Корпус наручних годинників виготовлений з якісного сплаву. Механізм годинника-кварцевий. Скло мінеральне, стійке до царапин. Ремішок з якісного кож заму, який регулюєтся по довжині.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Браслет/Ремінець | Штучна шкіра |
| Вага | 35 г |
| Висота | 9 см |
| Діаметр | 43 см |
| Індикація | Мітки та цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Загальна довжина | 257 мм |
| Стан | Нове |
| Стекло | Мінеральна |
| Тип | Класичний годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Товщина | 2 мм |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Колір браслета/ремішка | Чорний |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблата | Золотистий |
| Ланцюжок | Немає |
| Циферблат | Аналоговий (Стривковий) |
| Ширина | 43 см |
| Ширина ремінця | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 740 ₴



