
Ручна складана пилка 180 мм DELIXE із міцної сталі 42 см червоно-чорний
1 490 ₴
- Готово до відправки
- Код: L0354
+380 (93) 394-42-27
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Складна ручна пила DELIXE 180 мм компактна і проста в зберіганні.
Виготовлена із міцної сталі. Має дрібнозубий дизайн, забезпечує точну та ефективну продуктивність різання для різних деревообробних робіт.
Ім'я: Ручна складана пилка DELIXE
Матеріал: сталь
Колір: червоно-чорний
Розмір : 42 см
Вага: 250грм
Виробник: Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1 кг |
| Довжина ріжучого полотна | 180 мм |
| Матеріал ручки | Гума |
| Призначення пилки (ножівки) | по дереву |
| Стан | Новий |
| Тип ручної пилки | ножівка |
| Комплектація | |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 420 см |
| Довжина: | 180 мм |
| Розташування зубців | Двостороннє |
| Тип | Ручна пила |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 490 ₴




