
Подарунковий набір для чоловіків Лев Цар наручний годинник з браслетом і ланцюжок з кулоном сріблястий
1 900 ₴
- Готово до відправки
- Код: V0801
+380 (93) 394-42-27
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подарунковий набір для чоловіків і хлопців з модним дизайном (з подарунковою коробкою)
У набір входить: наручний чоловічий годинник з модним браслетом і намистом для стильних чоловіків (без подарункової упаковки). Відмінний подарунковий набір на будь-яке свято для чоловіків і хлопців.
Стрілки годинника люмінесцентні (світяться в темряві)
Характеристики годинника:
Кольори: сріблястий
Механізм: кварцові.
Діаметр циферблата: 4,2 см.
Ремінець: метал.
Довжина ремінця: 25см.
Ширина ремінця: 2 см.
Чоловічий наручний годинник з браслетом. Годинник дуже красиво виглядає на руці і буде відмінним доповненням до Вашого вбрання. Стильний годинник в популярних колірних рішеннях ремінця, підходять під різний стиль одягу, що не менш важливо при покупці годинника.
Корпус наручного годинника виготовлений з якісного сплаву. Механізм годинника - кварцовий. Скло мінеральне, стійке до подряпин. Ремінець металевий, який регулюється по довжині.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Чоловіча |
| Користувальницькі характеристики | |
| Браслет/Ремінець | Алюмінієвий |
| Вага | 65 г |
| Висота | 5 см |
| Діаметр | 42 см |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Загальна довжина | 250 мм |
| Стан | Нове |
| Стекло | Мінеральна |
| Тип | Класичний годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Товщина | 2 мм |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Колір браслета/ремішка | Сріблястий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблата | Чорний |
| Ланцюжок | Да |
| Циферблат | Аналоговий (Стривковий) |
| Ширина | 18 см |
| Ширина ремінця | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 900 ₴





