
Наклейка новорічна на вікна Ялинка 61 на 41 см силікон золотистий
850 ₴
- Готово до відправки
- Код: V0832
+380 (93) 394-42-27
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Новорічні наліпки "Ялинка Зололта".
Розмір:61*41 см
Матеріал: силікон.
Колір: золотистий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Область застосування наліпки | вітальня, передпокій, їдальня, кухня, дитяча, спальня, туалет, ванна |
| Поверхня для нанесення | побутова техніка, скло, кахельна плитка, пофарбована стіна, пластик, двері, меблі, шпалери, будь-яка поверхня, керамічна плитка, дзеркало |
| Поверхня наліпки | глянцева |
| Світиться в темряві | Ні |
| Тематика виробу | Новий рік, Різдво |
| Колір | Золотистий |
| Довжина | 610 мм |
| Кількість наліпок в наборі | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 610 мм |
| Кількість наклейок у наборі | 1 шт |
| Матеріал | Силікон |
| Ширина | 410 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴



