
Подарунковий набір для чоловіків наручний годинник з 4 браслетами зелений
1 890 ₴
- Готово до відправки
- Код: V0858
+380 (93) 394-42-27
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подарунковий набір для чоловіків і хлопців з модним дизайном (без подарункової коробки)
У набір входить: наручний чоловічий годинник з 4 модними різними браслетами для стильних чоловіків (без подарункової упаковки). Відмінний подарунковий набір на будь-яке свято для чоловіків і хлопців.
Характеристики годинника:
Колір: червоний.
Механізм: кварцові.
Діаметр циферблата: 4,2 см.
Ремінець: нейлон.
Довжина ремінця: 24,5 см.
Ширина ремінця: 2 см.
Чоловічий наручний годинник з ремінцем з нейлону. Годинник дуже красиво виглядає на руці і буде відмінним доповненням до Вашого вбрання. Стильні годинники в популярних колірних рішеннях ремінця, підходять під різний стиль одягу, що не менш важливо при покупці годинника.
Корпус наручного годинника виготовлений з якісного сплаву. Механізм годинника - кварцовий. Скло мінеральне, стійке до подряпин. Ремінець з нейлону, який регулюється по довжині.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Браслет/Ремінець | Тканинний |
| Висота | 5 см |
| Діаметр | 40 см |
| Індикація | Мітки та цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Загальна довжина | 240 мм |
| Стан | Нове |
| Стекло | Мінеральна |
| Тип | Класичний годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Товщина | 2 мм |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Колір браслета/ремішка | Зелений |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблата | Чорний |
| Ланцюжок | Немає |
| Циферблат | Аналоговий (Стривковий) |
| Ширина | 20 см |
| Ширина ремінця | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 890 ₴





